Jak uwydatnić usta?

Temat o powiększaniu i uwydatnianiu ust wywołuje sporo kontrowersji. Jedni uważają, że jest to absurd i że jest to zupełnie zbędna rzecz, która po prostu szpeci. Inni zaś poschodzą do tego tematu bardziej liberalnie – jeżeli ktoś odczuwa potrzebę powiększenia ust, to powinien sobie taki zabieg zrobić, to jego ciało i może z nim robić co chce. Prawda leży gdzieś po środku, oczywiście takie zabiegi są jak najbardziej ok, jeżeli są wykonywane w dobrym smaku i bez przesady. Niestety, często bywa tak, że usta są zbytnio delikatnie ujmując uwydatnione i nie wygląda to dobrze. Jeszcze gorszą rzeczą jest, a często się to przydarza, sytuacja w której panie ponownie wykonują zabieg, aby jeszcze bardziej powiększyć efekt.

Takich zabiegów można wykonać kilkanaście. Bełchatowskie kosmetyczki (swiaturody) ostrzegają przed takim działaniem i próbują wyperswadować klientce ten pomysł z głowy zanim będzie za późno i narzędzia pójdą w ruch. Problem jednak polega na tym, że osoby takie patrzą tylko na jedną część swojego ciała, gdy patrzą w lustro. W tym przypadku kiedy ktoś się przegląda, to widzi tylko usta jako jedną rzecz, nie porównując ich z tym jak się komponują z całą twarzą. Jeżeli jednak ktoś ma ciut małą wargę górna, która naprawdę ujmuje uroku, to może sobie wykonać taki zabieg w dobrym salonie kosmetycznym w Bełchatowie.

Profesjonalne kosmetyczki idealnie dobiorą zakres powiększenia, tak aby mieściło się to w granicach zdrowego rozsądku i smaku. Zabiegi powiększenia ust nie są bolesne i są praktycznie nieinwazyjne. W usta wprowadza się kwas hialuronowy. To ten sam używany przy likwidacji zmarszczek, czy rozstępów. W niektórych salonach medycyny estetycznej oferowane są również dodatkowe opcje takie jak zmiana kształtu ust. Jednak w takim przypadku naprawdę trzeba się dobrze zastanowić, ponieważ od takiej decyzji nie ma odwrotu. Zabiegi kształtują się w przedziale cenowym od 500 do 700 złotych. Jego wykonanie trwa niecałą godzinę. Pierwszego dnia usta mogą być odrobinę opuchnięte, lecz na drugi dzień powinno to zniknąć. Nie trzeba zostawać w szpitalu. Zabieg również nie jest bolesny, ponieważ przeważnie przy jego wykonywaniu podaje się znieczulenie. Optymalne i profesjonalne wykonanie zabiegu dodaje uroku i wyrazu damskim, które robią się bardziej kształtne i intrygujące wobec panów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>