Dołącz batony proteinowe do swojej diety

2020-07-26

Niewiele jest takich produktów, które z jednej strony są słodkie, smaczne i sycące, a z drugiej mogą wspierać codzienną dietę. Zwykle jest tak, że te najmniej zdrowe przekąski i potrawy są najsmaczniejsze. W takiej sytuacji wykluczamy je całkowicie z diety odchudzającej i jest to oczywiście działanie słuszne. Ale tylko połowicznie! Istnieją bowiem na rynku alternatywy, które możemy spożywać na co dzień, bez obaw o to, że przybędzie nam zbędnych kilogramów. Odpowiedzią na potrzeby osób odchudzających się są batony proteinowe, które obecnie cieszą się ogromną popularnością – nawet wśród sportowców. Z czego to wynika?


Batony proteinowe dla odchudzających się


Najważniejszą kwestią jest oczywiście to, że batony proteinowe są o wiele mniej kaloryczne. Wynika to z jednej rzeczy – nie zawierają one w swoim składzie cukru, ponieważ producenci doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak szkodliwy dla diety i organizmu jest ten składnik. Zamiast niego, w tego rodzaju słodyczach mamy do czynienia ze słodzikiem, który jest nie tylko o wiele zdrowszy, ale również mnie kaloryczny – i to nawet kilkanaście razy! Różnica jest więc ogromna i w jej wyniku nie będziesz musiał obawiać się tego, że Twoje dieta będzie nieudana.


Jest jeszcze jedna ważna kwestia – białko, które w batonach proteinowych znajduje się w dużych ilościach. Dzięki niemu uda ci się szybko rozbudować masę mięśniową, a do tego zyskasz wiele energii do ćwiczeń. To, a także znakomity smak batonów powoduje, że są one dzisiaj niezwykle popularne.

Obejrzyj nasze video

@ Copyright 2018